U Srbiji svega. Igrači Partizana i Vojvodine potukli se usred izvođenja penala

Fudbaleri Vojvodine kontroverznog trenera Nenada Lalatovića su u dramatičnoj utakmici osvojili Kup Srbije. Klub iz Novog Sada vodio je 2:0 protiv Partizana, a onda u posljednjih deset minuta primio dva gola pa je utakmica otišla u produžetke i penale.

Raspucavanje su obilježila dva velika promašaja Partizanovih igrača, ali i frtutma među igračima oba kluba za koju se pobrinuo nogometaš Vojvodine Devetak.

On je realizirao jedanaesterac i nakon toga provocirao navijače Partizana. Prvi je na to reagirao Izraelac Bibras Natkho koji se unio u lice igraču Vojvodine, a nakon toga je rezervni golman Partizana Nemanja Stevanović bocom gađao Devetka.

To je dovelo do naguravanja rezervnih igrača Vojvodine sa Stevanovićem, umiješao se i trener Vojvodine Lalatović, dotrčali su i mnogi igrači i koškanje je trajalo oko minute. Nakon toga sudac je dao crveni karton Stevanoviću za gađanje suparnika, a Devetku žuti zbog proslave.

Vojvodina je nakon penala slavila 6:4.