Ušao u anale Lige prvaka: Kako se Ronaldo u 90. minuti punim sprintom pretvorio u lijevog beka

Cristiano Ronaldo je na utakmici Manchester United - Atalanta (3:2) po ko zna koji put spektakularno ušao u anale Lige prvaka.

Devet minuta prije kraja je efektnim golom završio povijesni preokret Uniteda od dva gola minusa do pobjede.

U 179. nastupu u Ligi prvaka postigao je 137. gol, a onda je u zadnjoj minuti izveo neprimijećeni, ali fenomenalni potez.

Punim sprintom, jednim od ko zna koliko njegovih na iznimno fizički zahtjevnoj utakmici koju je igrao od početka, od napadača se pretvorio u lijevog beka.

Doletio je iz špica na bok i tamo pred kaznenim prostorom Uniteda blokirao suparničkog desnog bočnog Davidea Zappacostu.