Varane u suzama napustio teren: Propušta Svjetsko prvenstvo

Varane u suzama napustio teren varane plače na terenu, saigrači ga tješe

Manchester United i Chelsea remizirali su u Londonu rezultatom 1:1 u 13. kolu engleske Premier lige. Pogodak je za Chelsea zabio Jorginho iz penala u 86. minuti. U sudijskoj nadoknadi drugog dijela poravnao Casemiro. Stoper Uniteda Raphael Varane u suzama je napustio teren.

On je morao napustiti igru u 59. minuti zbog povrede. Francuski stoper pokušao je dresom sakriti suze. Saigrači su ga pokušali utješiti, no Varanea je jednostavno jako pogodilo to što se povrijedi i morao izaći s terena.

Varane će prema svemu sudići propustiti Svjetsko prvenstvo u Kataru.

Ljekari su Varaneu pokušali pomoći na terenu i to je trajalo nekoliko minuta. Zasad nema potvrde koliko je pobjeda ozbiljna i hoće li i kako utjecati na Varaneov nastup za Francusku na Svjetskom prvenstvu.

Uz klupu ga je pokušao utješiti trener Erik ten Haag. U prvom trenutku se činilo da je ozlijedio koljeno kada je pokušao presjeći dodavanje Pierre-Emericka Aubameyanga.

Povredu stopera Uniteda i reprezentacije Francuske možete pogledati OVDJE!