Veliki preokret Uniteda na Old Traffordu, Chelsea i Bayern bez milosti

Večerašnjim susretima zaključeno je treće kolo Lige prvaka.

Atalanta ima za čim žaliti. Golovima Pašalića i Demirala gosti su na Old Traffordu vodili 0:2 nakon prvog poluvremena protiv Manchester Uniteda, da bi u 53. minuti Rashford smanjio na 1:2, zatim Maguire izjednačio u 75. minuti, a Cristiano Ronaldo devet minuta prije kraja poentirao glavom za preokret i konačnih 3:2. veliki povratak Crvenih đavola.

Do pobjede u finišu stigao je i Juventus. Dejan Kuluševski je pogodio u 86. minuti za minimalni trijumf Torineza u St. Petersburgu.

Bayern je dugo lomio otpor Benfice u Lisabonu, da bi u 70. minuti pogodio Leroy Sane iz slobodnog udarca, Everton autogolom povećao na 0:2, a Lewandowski pred kraj postavio 0:3.

Chelsea je razbio Malmo sa ubjedljivih 4:0 uz dva gola Jorginha sa bijele tačke, po jedan su postigli Christensen i Havertz. Reprezentativac BiH Adi Nalić igrao je od 58. minute, kada je zamijenio Christiansena.