Više ne moraju glumiti: Fonseca iznenada izveo Džeku, evo kako je Dijamant reagovao

Roma je sinoć u revanš utakmici polufinala Evropa Lige pobijedila Manchester United sa 3:2, ali je engleski tim prošao u finale zahvaljujući ubjedljvom trijumf prije sedam dana kada je na domaćem terenu slavio sa 6:2.

Edin Džeko je igrao od prve minute za Romu i zabio novi gol protiv Manchester Uniteda.

Džeko je pogodio u 57. minuti i donio izjednačenje Romi, a prethodno je Cavani doveo goste u prednost u 39. minuti. Gol Edina Džeke pogledajte OVDJE.

Našem reprezentativcu je to bio drugi gol u zadnjih sedam dana protiv Uniteda, dok je čak devet puta pogađao protiv engleskog velikana.

Ipak, Dijamant nije odigrao cijeli meč pošto ga je trener Paulo Fonseca iznenađujuće izveo iz igre u 76. minuti.

Poznato je da su njih dvojica bili u lošim odnosima ranije u sezoni, no Džeko je ovom reakcijom pokazao da je svađa iza njih.