Zabija fantastične golove u pravim trenucima, a htjeli su ga prodati pošto-poto

Paulo Dybala iznenađujuće je ostao na klupi Juventusa u derbiju protiv Intera koji je na kraju Stara dama dobila 2:0 u utakmici odigranoj bez publike.

Argentinac, prema kojem su se u Juventusu grozno ponašali u ljetnom prijelaznom roku, ušao je u 59. minuti i već je u 67. slavio gol za 2:0 i to ne bilo kakav.

Nastavak je ovo Dybalinih sjajnih igara ove sezone, ali i golova u velikim mečevima. Podsjetimo, zabio je on Interu i u prvoj utakmici na San Siru za 1:0 u pobjedi 2:1, a sličnom je majstorijom prelomio Milan u Torinu u pobjedi 1:0.

U Ligi prvaka je pak slomio Lokomotiv Moskvu i Atletico Madrid svojim lijepim golovima, no ni to mu ponekad nije dovoljno da postane nezamjenjiv član udarnih 11.

Nakon blijede prethodne sezone klub ga je htio svim silama prodati, transfer u Manchester United bio je dogovoren i klubovi su zamalo razmijenili napadače pa je u Juve trebao stići Romelu Lukaku koji je na kraju završio u Interu.

Dybala ni pod koju cijenu nije htio iz torinskog kluba.

"Ne zanima me veća plaća ni više novca, ne idem iz Juventusa", poručio je Juventusovim čelnicima u zadnjim sekundama pregovora s Unitedom.

Za Dybalu je ovo bio 13. gol sezone u 34. nastupu, sedmi u prvenstvu, a mnoge je nakon utakmice zanimalo zašto ga je trener Maurizio Sarri ostavio na klupi.

"Razmišljao sam o tome jučer sa svojim stručnim stožerom. Da je Cuadrado igrao u napadačkom trozupcu, Dybala i Costa bi morali početi s klupe. Počeli smo s Douglasom jer je on davao opcije u oba smjera, a Dybala se pokazao kao jak džoker koji smo mogli izvaditi u pravom trenutku. Pomislio sam ga uvesti minutu prije nego što je Ramsey zabio gol, ali sam svejedno to učinio jer sam osjetio da može ubiti utakmicu."