Završeno prvo poluvrijeme na Bilinom polju. “Zmajevi” ispraćeni zvižducima

Nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine nakon prvog poluvremena imala je rezultat od 0:0 na zeničkom Bilinom polju protiv Luksemburga u prijateljskom meču.

Zbog toga su izabranici selektora "Zmajeva" Ivayla Peteva u svlačionicu ispraćeni uz zvižduke sa terena stadiona Bilino polje u Zenici.

Navijači na tribinama (Foto: Anadolu Agency)

Naši nogometaši imali su inicijativu, napravili nekoliko dobrih šansi, ali nisu u prvih 45 minuta uspjeli zatresti mrežu gostiju, koji nemaju neki veliki ugled, ali nisu ni previše naivna ekipa.

Detalj sa meča (Foto: Anadolu Agency)

Prije nekoliko dana bh. nogometaši su poraženi od Gruzije (0:1), također na Bilnom polju u prijateljskom duelu. U odnosu na taj susret, Petev je zamijenio sedmoricu igrača.

Susret protiv Luksemburga počeli smo u sastavu: Vasilj, Kolašinac, Hadžikadunić, Ahmedhodžić, Gazibegović, Nalić, Danilović, Gojak, Dedić, Demirović, Prevljak.