Željo izgubio na Sokocu

Fudbaleri Željezničara su u okviru prijateljske utakmice poraženi od domaćeg OFK Glasinac 2011 sa 3:2.

Željo je poveo golom Bekrića koji je sa 25 metara pogodio mrežu domaćih. Na 2:0 je povisio Jaganjac nakon što je pospremio odbijenu loptu. Glasinac se vraća u meč pred kraj prvog dijela golom Šuke sa 11 metara.

U drugom poluvremenu Glasinac brzo dolazi do preokreta. Dvije kontre su bile kobne za Plave, prvo je Šuka poravnao na 2:2, a potom je Rajić pogodio za 3:2.

Željezničar je igrao u sastavu: Muftić – Mućaj, Jahić, Drina, Vištica – Mekić, Beća – Hrelja, Bekrić, Gasal – Jaganjac. U drugom poluvremenu su u igru ušli: Stjepanović, Duraković, Grubešić i Hajdarević.

Nakon utakmice, FK Željezničar se zahvalio domaćinu na gostoprimstvu i poželio im mnogo sreće u nastavku prvenstva.

Narednu utakmicu Željezničar igra u nedjelju protiv Slobode. Susret na Grbavici počinje u 21 sat.