Zmajevi saznali katastrofalne vijesti uoči duela s Ukrajinom. Ovo nismo priželjkivali

Današnji program utakmica kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Kataru 2022. godine počelo je utakmicom iz grupe u kojoj su Zmajevi, a Finska je savladala Kazahstan na Astana Areni u Nur Sultanu (0:2).

Finci su bili opasniji u prvom dijelu, a u 45. minuti Teemu Pukki je pogodio za 0:1. Napadaču Norwicha nedugo nakon toga je poništen pogodak zbog ofsajda. Ipak, on je u 48. minuti pogodio još jednom za 0:2 i to je bio konačan rezultat.

Navijači naše reprezetacije priželjkivali su da Kazahstan može uzeti barem bod Fincima, no to na kraju nisu uspjeli. Međutim, sve je u rukama reprezentacije BiH, ukoliko pobijede Finsku i jednom Ukrajinu, sigurna je na drugom mjestu.