Marvel je konačno otkrio kompletnu glumačku postavu za novi film o Osvetnicima, 'Avengers: Doomsday'. U prijenosu uživo na YouTubeu koji je trajao pet sati, iz Marvela su otkrili da se vraćaju neki od 'starih' Osvetnika, ali i neki od X-Mena što je oduševilo mnoge obožavatelje.
U 'Doomsday' se vraća Chris Hemsworth kao Thor, Anthony Mackie kao Sam Wilson/Falcone, Sebastian Stan kao Bucky Barnes/Winter Soldier, Paul Rudd kao Scott Lang/Ant-Man, Tom Hiddleston kao Loki i Letita Wright kao Shuri. Među drugim glumcima iz Marvelovih filmova tu su Danny Ramirez kao Joaquin Torres koji je bio u filmu 'Captain America: Brave New World' te Winston Duke kao M'Baku iz serijala 'Black Panther', piše Variety.
Već je ranije otkriveno da se vraća i Robert Downey Jr., ali ne kao Iron-Man, već u novoj ulozi negativca Doctora Dooma.
Veliko iznenađenje bile su zvijezde iz filmova 'X-Men', pa će se tako u 'Doomsdayju' pojaviti Patrick Stewart kao Charles Xavier, Ian McKellen kao Magneto, Kelsey Grammer kao Beast, Alan Cumming kao Nightcrawler, James Marsden kao Cyclops i Rebecca Romijin kao Mystique.
Kao jedan od likova otkriven je i Gambit kojeg će igrati Channing Tatum, a sve otkako su gledatelji prvi put vidjeli ovog glumca u toj ulozi u filmu 'Deadpool & Wolverine', šuška se kako bi opet mogao zaigrati tu ulogu.
U 'Doomsday' stiže i nova Fantastična četvorka, Pedro Pascal kao Mr. Fantastic, Vanessa Kirby kao Invisible Woman, Joseph Quinn kao Human Torch i Ebon Moss-Bachrach kao Thing.
Osim njih, glumačku postavu čine i zvijezde Thunderboltsa. Florence Pugh igrat će Yelenu Belovu, David Harbor Red Guardiana, Wyatt Russell U. S. Agenta, Hannah John-Kamen Ghosta, Lewis Pullman misterioznog Boba. Osvetnicima će se u novoj misiji pridružiti i Simu Liu kao Shang-Chi, te Tenoch Huerta koji je u filmu 'Black Panther: Wakanda Forever' igrao Namora.
Film bi u kina trebao doći 1. maja 2026. godine.