Nudi ostavku

Admir Rahimić za Raport o tome ostaje li na čelu Veleža: Razgovarat ćemo na Skupštini

Jedan je od onih ljudi koji su mnogo dali za Velež
Piše N. D.
admir rahimic

Admir Rahimić jedan je od onih ljudi koji su mnogo dali za Velež – u to niko ne sumnja. Međutim, ekipa jednostavno nema rezultate, a sada je očigledno da je kompletan Upravni odbor zatražio zakazivanje Skupštine, na kojoj će, po svemu sudeći, staviti mandate na raspolaganje.

U gradu na Neretvi jedno od glavnih pitanja jeste hoće li Rahimić ostati na čelu kluba i ko će ga naslijediti ukoliko ne ostane.

Pitali smo Rahimića da li će i u budućnosti biti predsjednik Veleža.

"S obzirom na to da sam imao više sličnih upita, želim naglasiti da je Skupština FK Velež jedino mjesto na kojem ćemo razgovarati o ovoj temi", poručio je Rahimić.

Admir Rahimić Velež Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu