Indian Wells, prvi Masters u sezoni, smješten je u kalifornijskoj pustinji, pa je tim povodom španski teniser Carlos Alcaraz dao zanimljiv odgovor na pitanje novinara.
Španac je upitan sa kojim teniserom bi ostao zarobljen u pustinji, na šta je on imao spreman odgovor.
“Kada bih morao da izaberem igrača sa kojim bih ostao zarobljen u pustinji, izabrao bih Novaka Đokovića”, rekao je Alcaraz i zatim objasnio kroz smijeh:
“Izabrao bih ga jer želim da istražim njegov um i taktike”.
Inače, Alcaraz je stigao do četvrtfinala turnira.