Politika

Ambasada SAD-a u BiH: Sjećamo se onih koji su izgubili živote prije 25 godina

Raport.Ba
Ambasada Sjedinjenih Američkih Država u Bosni i Hercegovini odala je počast žrtvama genocida u Srebrenici putem zvaničnih kanala na društvenim mrežama. "Sjećamo se onih koji su izgubili živote prije 25 godina, žrtava genocida u Srebrenici. U njhiovu čast, dijelimo našu odgovornost da promoviramo pomirenje, poštovanje i toleranciju. Zajedno, moramo osigurati da se tragedija poput Srebrenice nikada ne ponovi", kazali su iz Ambasade SAD-a u BiH. Uz poruku objavili su i prigodan video u kojem su prikazane fotografije prošlosti, tuge, ali i nade u bolju budućnost BiH.
Ambasada SAD Sarajevo Srebrenica Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu