Američka Ambasada u BiH pohvalila je tužioce i MUP Kantona Sarajevo zbog hapšenja poznatog narkodilera Admira Arnautovića Šmrka i drugih.
"Snažno podržavamo Tužilaštvo BiH i MUP Kantona Sarajevo u borbi protiv organizovanog kriminala i korupcije.
Hapšenja koja su se dogodila ove sedmice su pozitivan korak i pravosudnom sistemu mora biti dopušteno da privedu pravdi sve one za koje se utvrdi krivica", saopštili su iz Ambasade SAD u BiH.
Podsjetimo, u jučerašnjoj akciji MUPA KS uhapšeni su ranije osuđivani narko diler Admir Arnautović Šmrk te Fahrudin Gačanović, o čemu više možete pročitati OVDJE.