Bosna i Hercegovina nakon penala protiv Italije izborila plasman na Svjetsko prvenstvo u fudbalu. Čestitku je uputila Ambasada Sjedinjenih Američkih Država u BiH. Naveli su da je riječ o ogromnom uspjehu za BiH.
Poželjeli su Zmajevima dobrodošlicu na Svjestsko prvenstvo. 'Zmajevi' će svoje utakmice igrati u tri različita grada – Torontu, Los Angelesu i Seattleu.
Na žrijebu u Washingtonu određeni su protivnici, pa će Zmajevi igrati u grupi s Kanadom, Švicarskom i Katarom.