watkins se razočarao

Aston Villa u Ligi prvaka nakon 40 godina, svi krenuli da slave, osim jednog čovjeka. Nije mu bilo ni do čega

Raport.Ba
Screenshot_1

Porazom Tottenhama od Manchester Cityja, Aston Villa je osigurala četvrto mjesto na tabeli Premijer lige i plasman u Ligu prvaka.

Ovo je veliki uspeh za velikana iz Birminghama, pošto je ovo prvi put da Villa igra najelitnije evropsko takmičenje još od sezone 1982/83.

Očekivano, u klubu su organizovali zajedničko gledanje i pripremali se za veliku proslavu, koja je počela nakon posljednjeg sudijskog zvižduka na "White Hart Laneu".

Ipak, u centru pažnje zbog jedne fotografije našao se Villin napadač Ollie Watkins.

Dok su svi krenuli da skaču i slave, Watkins se nije radovao.

Naime, Watkins je navijač Arsenala od djetinjstva i nadao se kiksu Tottenhama kako bi Arsenal imao dobru šansu da osvoji titulu.

Aston Villa ollie watkins Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu