Region

Bahatio se sa Audijem po autoputu: Policija u Srbiji zaustavila muškarca koji je vozio 246 km/h

Raport.Ba
audi r8

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova Srbije, Uprave saobraćajne policije, presretačem su zaustavili tridesetjednogodišnjeg vozača koji je na autoputu Ruma - Šabac, vozio brzinom od 246,6 kilometara na sat.

Kako navode iz MUP-a Srbije, muškarac je vozio vozilo marke "Audi" i isključen je iz saobraćaja.

"Vozač je isklјučen iz saobraćaja i protiv njega je podnijeta prekršajna prijava zbog nasilničke vožnje", navodi se u saopštenju.

brza vožnja MUP Srbije Srbija Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu