Region

Bandić o ručku na kojem je slušao Cecine pjesme: Ma fućka mi se ko šta snima

Raport.Ba
Bandic dernek
Dnevnik Nove TV u posjedu je video snimke na kojoj se vidi zagrebački gradonačelnik Milan Bandić u opuštenom druženju na ručku uz zvukove muzike srbijanske pjevačice Cece, Arkanove udovice. Kako pišu, snimak je nastao na Dan sjećanja na žrtvu Vukovara kada je i Bandić sa saradnicima bio u Vukovaru i poklonio se žrtvama i stradalnicima. Pri povratku su, kako piše Nova TV, bili na ručku na privatnom imanju nedaleko od Vinkovaca gdje je snimak i nastao. Bandića su novinari pokušali pitati da komentira snimak, a on je uporno odbijao. U nastavku prenosimo transkript njegovog razgovora s novinarkom: Bandić: Otiđite kod mojih prijatelja i bit će puno jasnije. Pa da vidite tu rapsodiju boja i da vidite tko su ti ljudi. Novinarka: Ali nisam vas pitala za vaše prijatelje nego kakvu poruku šaljete da na takav dan slušate takvu glazbu? Bandić: Ma fućka mi se tko što snima, ma fućka mi se u životu i tko šta šalje. Pustite snimku sa svih naših druženja zadnjih 30 godina, to su moji prijatelji kojih se ja ne odričem. Novinarka: Ali pitam vas zbog glazbe koja se slušala? Bandić: Pa vi ste prirodno nezadovoljni i to je vaše pravo. Hvala lijepo..
Ceca Milan Bandić Vukovar Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu