Politika

Banja Luka: Karantin na tri lokacije za one koji uđu u BiH, a nisu zaraženi

Raport.Ba
Radojicic
Grad Banja Luka, prema novom uputstvu republičkog nivoa, uspostavlja karantin na tri lokacije, naveo je gradonačelnik Igor Radojičić. "Trenutne lokacije su dvorana Obilićevo, objekat Doma zdravlja Obilićevo i Centar 'Zaštiti me', sa razdvojenim smještajem za muške i ženske osobe, te porodice ili majke sa djecom", naveo je Radojičić na Facebook profilu. Grad karantin uspostavlja sa MUP i Domom zdravlja. "U karantin će se na 14 dana obavezno upućivati lica sa boravištem u Banjoj Luci, koja uđu u zemlju na nekom od graničnih prijelaza, a koja prođu testiranje na koronavirus na prijelazu i nisu pozitivni", pojasnio je Radojičić.
Banja Luka Igor Radojičić Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu