Predsjednik Gradskog odbora SNSD Banja Luka Igor Radojičić sutra će predsjednicima gradskih odbora devet političkih partija potpisati koalicioni sporazum o međusobnoj saradnji na predstojećim lokalnim izborima.
Radojičić će sporazum potpisati sa predsjednicima gradskih odbora DEMOS-a, NDP-a, DNS-a, SP-a, Ujedinjene Srpske, SPS-a, Partije ujedinjenih penzionera, Poligraf-a i Prve Srpske demokratske stranke.
Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu
Vijesti
Banja Luka: SNSD potpisuje sporazum sa devet stranaka
Raport.Ba