Politika

Banjalučanka preminula od koronavirusa

Raport.Ba
U protekla 24 sata u Univerzitetskom kliničkom centru Republike Srpske preminula je pacijentkinja kod koje je potvrđeno prisustvo novog korona virusa. Kako je saopćeno iz UKC-a RS, riječ je šezdesetčetvorogodišnjoj ženi iz Banjaluke. "Preminula je imala više hroničnih udruženih oboljenja", navode iz UKC-a RS. Do sada je u Republici Srpskoj potvrđeno 1.244 slučajeva virusa korona, a oporavilo se 559 osoba. Preminulo je ukupno 89 osoba, koje su imale pozitivan test na virus korona.
Banja Luka Koronavirus Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu