žepa

Bećirović klanjao bajram-namaz u džamiji šehida Mehmeda ef. Hajrića

Raport.Ba
bećirović žepa bajram
Foto: Kabinet člana Predsjedništva BiH

Član Predsjedništva BiH dr. Denis Bećirović klanjao je bajram-namaz u džamiji šehida Mehmeda ef. Hajrića u Žepi. Nakon obavljenog bajram-namaza, dr. Bećirović je čestitao Ramazanski bajram okupljenim vjernicima i poželio da ove mubarek dane provedu u miru i radosti, u toplini svojih domova, s porodicom i prijateljima.

„Ramazanski bajram je praznik koji nas podsjeća na vrijednosti mira, zajedništva i uzajamnog poštovanja. Naša je dužnost da radimo na jačanju povjerenja i stvaranju ambijenta u kojem će se svi građani osjećati sigurno i ravnopravno“, poručio je dr. Bećirović.

Dr. Bećirović je u srdačnom razgovoru sa stanovnicima Žepe istakao i značaj povratničkih zajednica u Bosni i Hercegovini. Oni su informirali dr. Bećirovića da su na području Žepe i okolnih naselja uspješno organizirali život, razvijajući zajednicu u svim socijalnim segmentima. Također, podijelili su svoja iskustva i planove za budućnost.

Član Predsjedništva BiH dr. Denis Bećirović je istakao da je posebno važno da se u ovim mubarek danima posjete povratnici, kao i slabi, bolesni i oni kojima je potrebna pomoć.

Bajram namaz Denis Bećirović žEPA Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu