Član Predsjedništva Bosne i Hercegovine Denis Bećirović boravit će sutra u posjeti Memorijalni centar Srebrenica, gdje je planiran i sastanak s direktorom centra Emir Suljagićem.
Kako je najavljeno, posjeta je zakazana za 13.00 sati, dok će u 13.30 delegacija položiti cvijeće na mezarju Memorijalnog centra i odati počast žrtvama genocida u Srebrenici.
Iz Memorijalnog centra Srebrenica navode da je posjeta dio kontinuiranih aktivnosti usmjerenih na očuvanje kulture sjećanja i institucionalnu podršku radu ove memorijalne institucije.