PALA JE ODLUKA

Beckhamovi u šoku: Nakon ovog poteza Brooklyna i Nicole razdor u porodici je još veći

Raport.Ba
brooklyn beckham i nicola peltz
Foto: Facebook

Brooklyn Beckham, najstariji sin slavnog para Davida i Victorije Beckham, ponovno je dospio u centar pažnje nakon što je sa suprugom Nicolom Peltz potrošio čak 11 miliona funti na novu vilu u Los Angelesu. Ova raskošna kupnja dodatno je produbila postojeći razdor između Brooklyna i njegove porodice, koji je posljednjih mjeseci sve očitiji.

Luksuzna nekretnina i novi život u Hollywoodu

Nakon što su neko vrijeme proveli iznajmljujući kuće u Los Angelesu, Brooklyn i Nicola odlučili su se na kupnju vlastite vile vrijedne oko 10,5 miliona funti u Hollywoodu. Novi dom prostire se na nekoliko stotina kvadratnih metara i uključuje pet spavaćih soba, šest kupaonica, kućno kino, privatnu teretanu te luksuzni infinity bazen. Ova vila odiše modernim luksuzom i nudi sve što mladi par može poželjeti za život na visokoj nozi.

Udaljavanje od roditelja

Mediji navode kako je ova kupnja još više udaljila Brooklyna od njegovih roditelja, Victorije i Davida Beckham, koji su navodno bili slomljeni srca jer njihov najstariji sin i snaha nisu prisustvovali proslavi Davidovog 50. rođendana. Izvori bliski porodici tvrde kako je tišina između članova porodice sve glasnija, a Brooklynov potez kupnje luksuzne vile u Hollywoodu jasno pokazuje da ne planira povratak u Ujedinjeno Kraljevstvo niti ponovno zbližavanje s roditeljima u skorije vrijeme.

Navodi se i da Brooklyn sve više gradi život u Americi, gdje mu živi i porodica supruge Nicole, s kojom je izuzetno blizak. Kao influencer i model, Brooklyn može raditi iz bilo kojeg dijela svijeta, no smatra da mu Los Angeles nudi više prilika za profesionalni razvoj. Odluka o kupnji ove nekretnine, prema izvorima, 'zabila je nož u srce' njegovim roditeljima, a mnogi smatraju da je time ugasio i posljednju nadu za povratak u domovinu.

Novi početak

Brooklyn i Nicola, koji su se vjenčali na raskošnom imanju porodice Peltz na Floridi, već su ranije živjeli u luksuznoj vili u Beverly Hillsu vrijednoj 11 miliona dolara, ali su je prodali prije vjenčanja i neko vrijeme proveli u Nicolinom stanu u Los Angelesu. Sada, s kupnjom nove vile, par je jasno dao do znanja da im je prioritet izgradnja zajedničkog života u SAD, daleko od porodice Beckham u Velikoj Britaniji.

Brooklyn Beckham Nicola Peltz Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu