Bego Gutić, SDA-ov kandidat za naćelnika Banovića održao je večera sastanak s Asocijacijom mladih SDA.
Gutić se sastankom pohvalio na svom Facebook profilu. Kazao je da je sastanak bio "veličanstven". Međutim, pored toga Gutić je zaboravio na mjere prevencije i zaštite od koronavirusa.
Tako se na objavljenoj fotografiji vidi gomila ljudi na uskom prostoru.
Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu
Vijesti
Bego Gutić se pohvalio "veličanstvenim" sastankom. Zaboravio na mjere zaštite, gomila ljudi u malom prostoru
Raport.Ba