Beograd

Bh. pjevač imao saobraćajnu nesreću: Znao sam da je trebalo da otkažem svirku

Svi smo ok, ali zato što je auto građen kao tenk, poručio je Vukašin Brajić
Raport.Ba
465740764_492564767143070_3867752238870915040_n

Vukašin Brajić imao je saobraćajnu nesreću u Beogradu.

"Kako je jučer sve krenulo, znao sam da je trebalo da otkažem svirku, ali nikada u životu nisam to uradio. Nekoliko sati kasnije... Svi smo ok, ali zato što je auto građen kao tenk", napisao je na društvenim mrežama pjevač iz Bosne i Hercegovine s adresom u Srbiji.

Vukašin je 2010. godine predstavljao BiH na Eurosongu, kada izveo pjesmu "Thunder and Lightning", a publika ga pamti i po učešću u popularnom reality showu "Operacija trijumf".

pjevač Vukašin Brajić Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu