Bivši finalista Lige prvaka primio osam golova, navijači otišli sa stadiona u prvom poluvremenu

Nevjerojatan je bio početak petog kola francuske Ligue 1, nogometaši Nice su na domaćem terenu pobijedili St. Etienne čak 8-0.

Nice je time upisala drugu prvenstvenu pobjedu u sezoni, dok je povratnik u francusku elitu St. Etienne četvrti put poražen.

Sve je počelo autogolom Batubinsike već u četvrtoj minuti te su gosti do kraja prvog poluvremena primili još čak pet golova. U dosadašnja četiri kola St. Etienne je primio sedam pogodaka, a u strašnih po njega 90 minuta ovog petka primio je čak osam.

Jedini dvostruki strijelac na susretu bio je Moukoko. Gostujući navijači St. Etiennea napustili su stadion već u 39. minuti.

U subotu igraju Lille - Strasbourg, Rennes - Lens i Reims - PSG, dok se u nedjelju sastaju Monaco - Le Havre, Brest - Toulouse, Angers - Nantes, Montpellier - Auxerre i Lyon - Marseille.