Fudbalski klub Borac zvanično je predstavio novo pojačanje za novu sezonu.
Borac je potpisao ugovor sa dosadašnjim golmanom Rudar Prijedora Srđanom Modićem.
Modić je sa crveno-plavima obavio pripreme u Sloveniji, a sada je i zvanično postao igrač vicešampiona BiH.
Radi se o tridesetogodišnjem golmanu koji se vraća u Borac nakon sedam godina. Iz Borca je 2018. godine otišao u Slobodu iz Mrkonjić Grada, a nakon toga je branio za Kozaru, BSK, te Rudar Prijedor.