Stiže novi golman

Borac predstavio još jedno pojačanje

Raport.Ba
borac banjaluka

Fudbalski klub Borac zvanično je predstavio novo pojačanje za novu sezonu.

Borac je potpisao ugovor sa dosadašnjim golmanom Rudar Prijedora Srđanom Modićem.

Modić je sa crveno-plavima obavio pripreme u Sloveniji, a sada je i zvanično postao igrač vicešampiona BiH.

Radi se o tridesetogodišnjem golmanu koji se vraća u Borac nakon sedam godina. Iz Borca je 2018. godine otišao u Slobodu iz Mrkonjić Grada, a nakon toga je branio za Kozaru, BSK, te Rudar Prijedor.

FK Borac Banja Luka Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu