Fudbaleri Dinama će večeras na svom "Maksimiru" dočekati njemačkog velikana Borussiu Dortmund u okviru novog kola ovogodišnje Lige prvaka, a meč počinje od 21:00 sat.
Uoči tog okršaja iz Borussie su na društvenim mrežama objavili i jedan zanimljiv sadržaj na hrvatskom jeziku.
“Ako nemaš novca za Božićne poklone, ali ipak ideš na utakmicu Lige Prvaka u Zagreb, jer si lagan, i putuješ rado (za BVB)”, objavio je njemački klub na TikToku.
Podsjetimo, Dinamo je trenutno na 19. mjestu na tabeli Lige prvaka, dok je Borussia na desetom. Njemački tim ima tri pobjede i samo jedan poraz u ovom takmičenju.