Strahinja i Nemanja Jokić pratili su mečeve Denvera i u Los Angelesu.
Na društvenim mrežama proširila se njihova fotografija kako braća Jokić napuštaju dvoranu.
Uz objašnjenje cijele situacije koja očito nije bila baš najprijatnija:
"Jokićeva braća napuštaju halu pakleno ljuti. Pokušali su čak i da me gurnu (smijeh), glasila je objava na profilu koji prati pola miliona ljudi.
Nuggetsi su poraženi u 4. meču četvrtfinalne serije od Lakersa. Jokićev tim vodi sa 3:1, a narednu meč loptu ima na svom terenu (ponedjeljak na utorak 04.00).