potvrđeno iz stranke

Branko Blanuša prihvatio kandidaturu za predsjednika SDS-a

Raport
Piše: Raport
Blanusa 3

Branko Blanuša prihvatio je kandidaturu za predsjednika Srpske demokratske stranke, a formalna potvrda očekuje se na Skupštini SDS-a koja će biti održana u Banjoj Luci u nedjelju, 28. decembra, objavio je aktuelni vršilac dužnosti predsjednika SDS-a Jovica Radulović.

„Profesor Blanuša i ja smo se večeras vidjeli i razgovarali. Drago mi je da mogu saopštiti kako je on prihvatio kandidaturu za predsjednika stranke, što je veliki broj članova Glavnog odbora SDS-a i inicirao na nedavno održanoj sjednici. Kao demokratska stranka ostavljamo prostor i mogućnost da se eventualno pojavi još neki kandidat, ali je moj utisak da će iza ove kandidature stati svi u našoj stranci, a da će SDS još jednom pokazati jedinstvo i snagu koja nas vodi ka konačnom cilju – slomu antinarodnog režima i pozitivnim promjenama u Republici Srpskoj“, naveo je Radulović.

Radulović je dodao da je Blanuša osoba bogate profesionalne biografije koja je u kratkom vremenu stekla značajno povjerenje i podršku građana Republike Srpske.

Branko Blanuša SDS Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu