odavanje počasti

Brojni motociklisti prodefilirali ulicama Sarajeva, krenuli prema Srebrenici

Osim motociklista iz BiH, u motomaratonu učestvuju i motociklisti iz Hrvatske, Slovenije, Austrije, Njemačke, Italije, Turske...
Piše Fena
088b78585802ba19553925971508e8ca

Učesnici motomaratona Bihać - Srebrenica, u povodu obilježavanja 30. godišnjice genocida u Srebrenici, prošli su danas kroz Sarajevo.

Motociklisti su krenuli iz Bihaća prema Srebrenici 9. jula, a na svom putu sjećanja i odavanja poštovanja žrtvama genocida u Srebrenici danas su prošli kroz glavni grad BiH. Očekuje se da u Potočare stignu oko 17 sati.

Osim motociklista iz BiH, u motomaratonu učestvuju i motociklisti iz Hrvatske, Slovenije, Austrije, Njemačke, Italije, Turske...

Više od 300 bajkera iz Unsko-sanskog kantona okupilo se na startu maratona a tokom vožnje kroz bosanskohercegovačke gradove priključile su im se još stotine motociklista.

genocid u Srebrenici Motomaraton Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu