Selo Berek pokraj Bjelovara potreslo je strašno ubistvo. Kasno sinoć ubijen je mladić kojeg je automatskom puškom usmrtio drugi muškarac, prenosi HRT.
Kako se neslužbeno saznaje - motiv je ljubomora jer je 44-godišnji muškarac ubio 20-godišnjeg partnera bivše partnerice koja se spasila bijegom komšijama.
Ujica, koji je nakon višesatne potrage uhapšen, svoj je zločin najavio na društvenim mrežama.
Objavio je snimak dok je vozio automobil i do 170 kilometara na sat, a u jednom trenutku izgovara "Game over", odnosno "kraj igre."