incident u Sarajevu

Čengić najavio obraćanje nakon što je na njegovu kuću bačena bomba

Raport.Ba
AA-20231007-32331971-32331961-CENGIC_KANDIDAT_ZA_NACELNIKA_OPCINE_STARI_GRAD_IMAM_PUNO_ZADATAKA_U_PRVIH_100_DANA_MNOGO_PROJEKATA_POCETI_U_PRVOJ_GODINI

Načelnik Općine Stari Grad Irfan Čengić zakazao za danas je konferenciju za medije u prostorijama Općine Stari Grad, nakon što je rano jutros na njegovu porodičnu kuću bačena bomba.

Čengić je poručio kako je riječ o sistemskom zastrašivanju, te poručio kako neće odustati. Iz policije su kazali da je u toku uviđaj.

Ovo je još jedan u nizu događaja koji je uznemirio Sarajlije. Posljednjih mjeseci dogodio se niz incidenata koji su narušili sigurnosnu situaciju u glavnom gradu BiH.

bombaški napad Irfan Čengić Općina Stari Grad Sarajevo Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu