Potvrđen je još jedan slučaj koronavirusa na KCUS-u, što je četvrti u ovoj bolnici. Testirano je 11 uzoraka sa Klinike za gastroenterohepatologiju i utvrđeno je da je još jedan doktor ove klinike pozitivan na koronavirus.
Klinika za gastroenterohepatologiju od danas je u izolaciji.
Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu
Politika
Četvrti doktor na KCUS-u zaražen koronavirusom
Raport.Ba