poželjeli im sreću

Čistka na Grbavici: FK Željezničar se rastao čak sa petoricom igrača

Raport.Ba
fkz 5

FK Željezničar se zahvaljuje Stefanu Radinoviću, Nemanji Cavniću, Stipi Markoviću, Martinu Mirčevskom i Antoniju Trogrančiću na dosadašnjem angažmanu i želimo im mnogo sreće u nastavku karijera, objavio je klub s Grbavbice.

Svim pomenutim fudbalerima je istekao ugovor.

"Radinović je stigao u januaru 2024. godine, a u dresu 'Plavih' odigrao je 28 utakmica, od toga 16 ove sezone. Cavnić je stigao u istom prijelaznom roku.

Igrao je na 32 utakmice, 18 ove sezone.

Marković i Mirčevski su stigli na ljeto 2024. godine. Stipo je odigrao 29, a Mirčevski 18 utakmica.

Trogrančić je potpisao u toku proljetnog dijela, ali se ubrzo povrijedio i nije ubilježio nastup", saopćili su iz Fudbalskog kluba Željezničar.

FK Željezničar Stefan Radinović Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu