nastavak prvenstva

Ćorić najavio meč sa Slogom: Osjeti se umor kod pojedinih igrača

Raport.Ba
coric

Željezničar će u okviru 30. kola WWIN Lige BiH dočekati Slogu, a utakmicu je najavio šef struke, Denis Ćorić.

"Prije nego što se okrenemo sutrašnjoj utakmici, čestitam našim juniorima na osvajanju Kupa, kako njima tako treneru i cijeloj Omladinskoj školi. Sigurno jedna lijepa stvar za njihovu budućnost jedan podstrek za dalje. Što se tiče same utakmice, sutra nam dolazi ekipa Sloge. Peti su na tablici i dobra ekipa. Mi u utakmicu kao i svaku drugu očekujemo da uđemo maksimalno sa jednom voljom željom, da pokušamo uzeti ta tri boda.

"Svjesni smo da neće biti lako. Ulazimo u taj završni dio prvenstva, osjeti se umor kod pojedinih igrača, ali dobro, što se tiče zdravstvenog biltena, imamo tu par rovitih i povrijeđenih igrača, ali evo, pokušat ćemo naći najboljih 11. Vjerujem u jednu dobru utakmicu.

Utakmica se igra u nedjelju s početkom od 17:30 sati.

Denis Ćorić FK Željezničar Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu