Nakon pobjede

Ćorić: Neka bude stid i sramota pojedince u ovoj državi

Raport.Ba
Denis-Coric.jpg

Trener Posušja, Denis Ćorić istakao je poslije pobjede nad Željezničarom od 1:0 da neke treba biti sramota o tome kakve informacije šire.

Ćorić je kazao da Željezničaru želi da ostane u Premijer ligi Bosne i Hercegovine.

“Ne bih puno komentarisao utakmicu, kapa do poda mojim momcima, svaka im čast, od prve do 95. minute. Želji iskreno i od srca želim sve najbolje jer oni zaslužuju da budu u domaćem prvenstvu jer ono nije isto sa i bez Želje” – naveo je Ćorić i dodao:

“Komentarisati utakmicu neću nego ću se osvrnuti na jednu stvar. Prije utakmice dobijamo takve informacije, neka bude stid i sramota pojedince u ovoj državi jer smo danas demantovali dosta toga. Toliko od mene”.

Posušje u narednom kolu gostuje Borcu.

NK Posušje Premijer liga BiH Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu