pozitivan ishod

Čović nakon sastanka u Ambasadi SAD: Napravljen je veliki iskorak

Raport.Ba
C1

Sastanak u Ambasadi SAD u Sarajevu o Južnoj interkonekciji završen je. Zgradu ambasade prvi je napustio predsjednik HDZ-a Dragan Čović koji je dao samo kratku izjavu kazavši da je napravljen veliki iskorak po pitanju projekta Južne intekonekcije i zahvalio "američkim prijateljima".

Inače sastanku su prisustvovali i premijer FBiH Nermin Nikšić, ministar vanjski poslova Elmedin Konaković, predsjednica Naše stranke Sabina Čudić, te predsjednik HDZ-a 1990 Ilija Cvitanović.


 

sastanak Ambasada Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu