Politika

Čović se pohvalio: Čast mi je što sam primljen u Evropsku akademiju nauka i umjetnosti

Raport.Ba
Predsjednik HDZ-a BiH i HNS-a Dragan Čović objavio je na Twitteru da je primljen u Evropsku akademiju nauka i umjetnosti. "Velika mi je čast što mogu objaviti da sam primljen u Evropsku akademiju nauka i umjetnosti na ceremoniji u Austriji koja se desila ranije danas. To je rezultat kontinuiranog doprinosa evropskoj BiH i akademskom razvoju u BiH", napisao je Čović. Čović je inače nosi i titulu akademika koju mu je dala Hrvatska akademija znanosti i umjetnosti BiH. https://twitter.com/Dragan_Covic/status/1236242243339591680?s=20
Dragan Čović Evropska akademija nauka i umjetnosti Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu