Iskusni defanzivac Maks Juraj Ćelić napustio je banjalučki Borac, iako je u klub stigao početkom ove godine.
Borac je potvrdio završetak njegovog drugog mandata na zvaničnoj stranici.
"Maks Juraj Ćelić, sporazumnim raskidom ugovora, okončao je svoj drugi mandat u našem klubu i karijeru nastavlja u Rumuniji.
Maks je u svom drugom mandatu dao doprinos svim našim rezultatima, a ovim putem želimo da mu se zahvalimo za svaki sekund proveden u Borčevom dresu.
Makse, hvala ti i srećno ti bilo u nastavku karijere", stoju u saopštenju Borca.