Raskinuta saradnja

Dan nakon pobjede nad Sarajevom: Defanzivac napustio Borac

Piše Raport.ba
fkb

Iskusni defanzivac Maks Juraj Ćelić napustio je banjalučki Borac, iako je u klub stigao početkom ove godine.

Borac je potvrdio završetak njegovog drugog mandata na zvaničnoj stranici.

"Maks Juraj Ćelić, sporazumnim raskidom ugovora, okončao je svoj drugi mandat u našem klubu i karijeru nastavlja u Rumuniji.

Maks je u svom drugom mandatu dao doprinos svim našim rezultatima, a ovim putem želimo da mu se zahvalimo za svaki sekund proveden u Borčevom dresu.

Makse, hvala ti i srećno ti bilo u nastavku karijere", stoju u saopštenju Borca.

FK Borac Banja Luka Maks Juraj Ćelić Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu