U okviru redovnih aktivnosti na održavanju vodovodnog sistema izvodit će se radovi na popravkama kvarova zbog čega može doći do prekida vodosnabdijevanja u slijedećim ulicama: Barica, Muje Šejte, Novopazarska, Hekim Oglu Alipaše, Velešići gornji, Muhameda ef. Pandže, Kraljice Jelene, Džemala Bijedića, Alipašina, Krivoglavci, Šehitluci, Tvornička, Ašikovac, Mandrina, Mihrivode, Nusreta Fazlibegovića i Nebočaj.
U sklopu realizacije projekta rekonstrukcije vodovodne mreže koji se finansira sredstvima druge tranše EBRD kredita planirani su radovi u ulicama Mula Mustafe Bašeskije i Armaganuša. Zbog ovih radova do prekida u vodosnabdijevanju može doći u navedenim ulicama.
Za sutra od 10 sati najavljen je prekid vodosnabdijevanja iz Vodovoda Pale zbog popravke kvara na glavnoj vodovodnoj cijevi. Zbog izvođenja ovih radova na području Trebevića, do prekida vodosnabdijevanje doći će u ulicama Dolovi, Pogledine i Apelova cesta.
Normalizacija u vodosnabdijevanju očekuje se po okončanju radova u poslijepodnevnim satima, saopćeno je iz KJKP Vodovod i kanalizacija.