Grupa provokatora, raspoređena ispred Skupštine Srbije i preko puta na ulazu u Pionirski park napala je večeras demonstrante koji satima mirno protestuju sjedeći na ulici.
Grupe mladića potukle su se na ulazu u park, a u koji su prethodno pobacane zapaljene baklje.
Grupa koja je izazvala incident, navodno je otjerana, a građani koji mirno protestuju pozivaju sve da se vrate i sjednu na ulicu.
Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu
Region
Demonstranti otjerali huligane. Letjele falaše i baklje, pogledajte video
Raport.Ba