Nakon što je šef stručnog štaba Denis Ćorić stavio svoj mandat na raspolaganje, Upravni odbor Fudbalskog kluba Željezničar održao je niz sastanaka i temeljitih razgovora.
Danas je donesena odluka da Ćorić ostaje na čelu stručnog štaba Želje, saopćenoe iz s Grbavice.
"Rukovodstvo FK Željezničar jasno ističe: neće biti tolerancije prema nedostojnom predstavljanju Kluba, bilo na terenu ili van njega.
Svi akteri koji ne pruže svoj maksimum u narednom periodu snosit će odgovornost za svoje postupke.
Do kraja sezone ostalo je još sedam kola. Vjerujemo da zajedništvom, borbenošću i odlučnošću možemo ostvariti zacrtani cilj – plasman u evropska takmičenja i povratak evropske atmosfere na Grbavicu", objavio je Fudbalski klub Željezničar.