Derbi između Veleža i Željezničara (0:1) na stadionu Rođeni u Mostaru okupio je najviše navijača u četvrtom kolu Wwin lige Bosne i Hercegovine u fudbalu, njih 5.500.
Drugi meč po posjeti u ovom kolu bio je duel na Olimpijskom stadionu "Asim Ferhatović-Hase" na Koševu, gdje je povratak Husrefa Musemića na klupu Sarajeva posmatralo oko 4.500 gledalaca.
Bordo tim je slavio protiv Pusušja sa 2:1 za prvu pobjedu u sezoni.
Zrinjski i Široki Brijeg su u hercegovačkom derbiju u Mostaru pred 3.800 gledalaca odigrali bez golova, dok je 500 gledalaca manje posmatralo u Prijedoru pobjedu domaćeg Rudara protiv bijeljinskog Radnika (1:0).
Samo 500 navijača prisustvovalo je gostujućem trijumfu banjalučkog Borca nad Slogom (1:0) na stadionu Luke u Doboju.