Direktor GRAS-a Senad Mujagić podnio je ostakvu, potvrđeno je Raportu.
To je potvrdio i ministar saobraćaja Adnan Šteta koji se nalazi u preduzeću GRAS.
"S obzirom da je cijela Vlada u ostavci, u ovom trenutku je i direktor GRAS-a dao ostavku", rekao je Šteta.
On je rekao da istraga o tragičnoj nesreći nije završena i da nema još informacija o odgovornima.
"Ja molim i apalujem na Tužilaštvo da što prije istraži sve što treba, vještačenja, kamere, i izađu sa konkretnim stvarima da znamo gdje je odgovornst", rekao je on.
Mujagić se inače nikako nije oglašavao od tragične nesreće koja se desila u petak.