U vrijeme kada vlada stroga zabrana kretanja za većinu stanovništva i u vrijeme policijskog sata skoro sve aktivnost su obustavljene.
Brojni volonteri uključeni su u akcije pomaganja starijima i ugroženima, a volonteri Grada Sarajeva danas su imali i jednu posebnu akciju.
Naime, s obzirom da je grad "prazan", golubove na Baščaršiji nema ko da hrani. Volonteri su se okupili i nahranili ogorman broj golubova, koji su postali i zaštitni znak starog dijela Sarajeva.
[gallery link="file" columns="1" size="full" td_select_gallery_slide="slide" ids="8057,8058,8059,8060,8061"]
Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu
Politika
Divan potez: Volonteri Grada Sarajeva nahranili golubove Baščaršiji
Raport.Ba