Maloljetnica (17), koja je zadobila teške povrede u strašnoj tramvajskoj nesreći u Sarajevu 12. februara, otpuštena je na kućno liječenje, potvrđeno je iz Opće bolnice.
"Nastavlja se program rehabilitaciije i punog oporavka uz konzilijarne dalje procedure usaglašene sa najboljim centrima u inostranstvu", rečeno je iz Opće bolnice.
Njen život je bio ugrožen nakon nesreće u kojoj je tramvaj iskočio iz šina kod Zemaljskog muzeja Bosne i Hercegovine. U toj nesreći je poginuo mladi umjetnik Erdoan Morankić (23), dok je djevojka zadobila teške povrede.
U Općoj bolnici je bila od 12. februara, gdje joj je amputirana noga.