Opća bolnica

Djevojka povrijeđena u tramvajskoj nesreći je u daljem poboljšanju sada stabilnog općeg stanja

Raport
Piše: Raport
Tramvaj18

Djevojka (17) koje je zadobila teške povrede u nedavnoj tramvajskoj nesreći, oporavlja se i u stabilnom je stanju, rečeno je za Raport iz Opće bolnice "Abdulah Nakaš".

"Pacijentica je u daljem poboljšanju sada stabilnog općeg stanja. Liječenje se nastavlja na odjeljenju uz kontinuirani nadzor medicinskog multidisciplinarnog tima", rekao je direktor prof. dr. Ismet Gavrankapetanović.

nesreća djevojka Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu