Član Predsjedništva BiH i predsjednik SNSD-a Milorad Dodik čestitao je pravoslavnim vjernicima Badnju večer i sutrašnji Božić.
"Neka toplina položenog badnjaka ispuni srca i domove vaših porodica ljubavlju, srećom i mirom! Srećan vam Badnji dan i sutrašnji Božić. Hristos se rodi", poručio je Dodik.
Uz čestitku je objavio i fotografiju sa svojih šestero unučadi.